Monitor BENQ SW321C (9H.LJ1LB.QBE)
Monitor BenQ 32" SW321C (9H.LJ1LB.QBE) IPS Grayy, 3840x2160, 5 мс, 250 кд/м2, DisplayPort, 2хHDMI, USB-хаб, CR
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For photographer/designer |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | HDR 10 |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) USB Type-C |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Modification | 9H.LJ1LB.QBE |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | BenQ |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 32 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | Over 30" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.