Монітор PHILIPS B-Line 245B1/00
Модель: B-Line 245B1/00
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 501 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг Вага: 4.78 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 501 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг Вага: 4.78 кг Колір рамки: чорний
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) DVI-D |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Professional |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | не задано |
| Update frequency | 75 Hz |
| Modification | 245B1/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.