Personal Computer ARTLINE Business B43 (B43v05)
Персональний комп'ютер ARTLINE Business B43 AMD 4-core Ryzen 3 PRO 4350G 3.8-4.1Ghz/Wraith Stealth/8Gb DDR4-3200/-/-/-/240GB SSD/-/PRIME A520M-K/Radeon™ Vega Graph LogicPower S605 U3 400W Stock Технічний паспорт/38міс .(B43v05)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 3 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Radeon Vega 6 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.