IP camera DAHUA DH-IPC-HFW1235SP-W-S2 (2.8)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.197 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 164.9×70×125.2 мм
Вага: 431 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.197 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V
Макс. Потужність що споживається: 7.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30...50 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 164.9×70×125.2 мм
Вага: 431 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.