IP camera HIKVISION DS-2CD2041G1-IDW1(D) (2.8) (DS-2CD2041G1-IDW1(D) (2.8 mm ))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440 @20 к/сек., 2304×1296, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 100°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.028 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/0.5A
Макс. споживана потужність: 6 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171.4×69.7×67.9 мм
Вага: 372 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2560×1440 @20 к/сек., 2304×1296, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 100°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Світлочутливість: 0.028 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/0.5A
Макс. споживана потужність: 6 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 171.4×69.7×67.9 мм
Вага: 372 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired , WiFi |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.