CCTV camera HikVision DS-2CE17H0T-IT5F (3.6) (DS-2CE17H0T-IT5F (3.6 mm ))
5 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера, Підтримка форматів: TVI/AHD/CVI/CVBS, Матриця: CMOS, Чутливість: 0.01 Лк/F1.2(день), 0 Лк c Ік, Фіксований об'єктив: f= 3.6 мм (кут огляду 80°), Частота кадрів: 5МП - 20к/с, 4МП/2МП - 25к/с, Функції: BLC, HLC, AGC, DWDR, 2D-DNR день/ніч (ICR), OSD-меню, Інтерфейси: аналоговий вихід BNC з кнопкою перемикання форматів, ІЧ підсвічування 80 метрів , IP67, DC 12В/5Вт, 79х75х217 мм, 330г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Body material | Plastic/metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.