Monoblock ARTLINE Business G44 (G44v20)
Моноблок ARTLINE Business G44 AMD 4-core Ryzen 3 PRO 4350G 3.8-4.1Ghz/BOX/16Gb DDR4-2666 SODIMM/-/Wi-Fi 802.11AC+BT4.0/-/480GB SSD/-/JW A320/Radeon™ Vega Graphics/G40 23,8" IPS FullHD 1920*1080 120W A320 Standard/Технічний паспорт/38міс.(G44v20) .(G44v20)
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | Monoblock |
| CPU | AMD Ryzen 3 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 4 |
| Graphics chip | Radeon Vega 6 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.