Surveillance Kit Hikvision NK42E0H-1T(WD)
Організація системи: провідна
Застосування: внутрішнє
Модель відеореєстратора: DS-7104NI-Q1/4P/M(1T)
Камери: DS-2CD1023G0E-I 1/2.8". 2.0Мп CMOS
Тип камер: IP
Максимальна роздільна здатність для камер: 1920 × 1080
Кількість камер: 4 шт.
Виконання: спрямована
Колір камер: білий
Розміри камер: ø70×172.7 мм
Тип відеореєстратора: NVR (мережевий)
Тип камер, що підтримуються: IP
Кількість IP камер, що підключаються: 4
Формати запису відео: FHD (1920 × 1080)
SXGA (1280 × 1024)
HD (1280 × 720)
XGA (1024 × 768)
Підтримувані внутрішні накопичувачі: 1 × HDD SATA
Максимальний обсяг 1-го накопичувача: 6 ТБ
Попередньо накопичувачі: 1 ТБ
Вбудований комутатор: 4×RJ-45 Fast Ethernet
Підтримка PoE: є
Аудіовходи: 1 × RCA
Відеовиходи: 1× HDMI
1 × VGA
Додаткові роз'єми: 2 × USB 2.0
Кількість та тип LAN портів: 1 × RJ-45 Fast Ethernet
Потужність (без HDD і PoE): 10 Вт
Живлення: DC 48 В
Колір відеореєстратора: чорний
Розміри відеореєстратора: 265×225×48 мм
Вага відеореєстратора: 1 кг
У комплекті: кабелі для підключення камер
Застосування: внутрішнє
Модель відеореєстратора: DS-7104NI-Q1/4P/M(1T)
Камери: DS-2CD1023G0E-I 1/2.8". 2.0Мп CMOS
Тип камер: IP
Максимальна роздільна здатність для камер: 1920 × 1080
Кількість камер: 4 шт.
Виконання: спрямована
Колір камер: білий
Розміри камер: ø70×172.7 мм
Тип відеореєстратора: NVR (мережевий)
Тип камер, що підтримуються: IP
Кількість IP камер, що підключаються: 4
Формати запису відео: FHD (1920 × 1080)
SXGA (1280 × 1024)
HD (1280 × 720)
XGA (1024 × 768)
Підтримувані внутрішні накопичувачі: 1 × HDD SATA
Максимальний обсяг 1-го накопичувача: 6 ТБ
Попередньо накопичувачі: 1 ТБ
Вбудований комутатор: 4×RJ-45 Fast Ethernet
Підтримка PoE: є
Аудіовходи: 1 × RCA
Відеовиходи: 1× HDMI
1 × VGA
Додаткові роз'єми: 2 × USB 2.0
Кількість та тип LAN портів: 1 × RJ-45 Fast Ethernet
Потужність (без HDD і PoE): 10 Вт
Живлення: DC 48 В
Колір відеореєстратора: чорний
Розміри відеореєстратора: 265×225×48 мм
Вага відеореєстратора: 1 кг
У комплекті: кабелі для підключення камер
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.