CCTV camera Dahua DH-HAC-HDW1400TRQP (2.8) (DH-HAC-HDW1400TRQP (2.8 mm ))
Форм-фактор: купольна
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 25 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12 В
Макс. споживана потужність: 2.8 Вт Стандарт захисту: IP50 Робоча температура: -40...50 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 97.1 × 93 мм
Вага: 170 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 4 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...78 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 25 м
Максимальна роздільна здатність відео: 2560 × 1440
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: детектор руху
приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12 В
Макс. споживана потужність: 2.8 Вт Стандарт захисту: IP50 Робоча температура: -40...50 Макс. робоча вологість: 95% Розміри: 97.1 × 93 мм
Вага: 170 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 25 m |
| Protection | IP50 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.