IP camera DAHUA DH-IPC-HFW2831TP-ZAS-S2 (2.7-13.5)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/1.5
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляд по горизонталі: 113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 60 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (ком пенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 1/1 Сирена: відсутній
> Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 9.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 880 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/1.5
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.7...13.5 мм
Кут огляд по горизонталі: 113 °
Кут огляду по вертикалі: 58 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 60 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (ком пенсація яскравого засвітлення) Аудіовхід: 1 вхід Аудіовиход: 1 вихід Тривожні входи/виходи: 1/1 Сирена: відсутній
> Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 9.9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур:-30...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 90.4 × 244.1 мм
Вага: 880 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.7 - 13.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 60 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.