Монітор PHILIPS B-Line 278B1/00
Модель: B-Line 278B1/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;1.07 млрд.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 23...75 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 5.03 кг Вага: 6.64 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;1.07 млрд.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...140 кГц
Частота вертикальної розгортки: 23...75 Гц
Частота оновлення: 60 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 4 × USB 3.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 24 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 613 × 366 × 51 мм
Розміри: 613 × 537 × 205 мм
Вага (без підставки): 5.03 кг Вага: 6.64 кг Колір рамки: чорний
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) USB Type-B |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For photographer/designer |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, EasyRead, SmartContrast |
| Update frequency | 60 Hz |
| Modification | 278B1/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.