Монітор PHILIPS 275E2FAE/00
Модель: 275E2FAE/00
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Технологія адаптивного оновлення екрану : AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...144 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI Аудіороз'єми: вихід
комбінований
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 354 × 38 мм
Розміри: 614 × 475 × 234 мм
Вага (без підставки): 3.43 кг Вага: 5.23 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Технологія адаптивного оновлення екрану : AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...144 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI Аудіороз'єми: вихід
комбінований
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 19 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 614 × 354 × 38 мм
Розміри: 614 × 475 × 234 мм
Вага (без підставки): 3.43 кг Вага: 5.23 кг Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Height adjustment |
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, EasyRead, SmartImage Game |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | 275E2FAE/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 24 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.