Barva Epson Universal No. 1 ink, Light Cyan, 90 ml (EU1-747)
Brand: Barva
Type: Water Soluble Ink
Originality: Compatible
Colour: Light Cyan
Pack size (volume, ml or weight, d): 90 g
Quantity of ink included: 1
Compatibility: Epson (universal)
Barva specifications Epson ink universal #1 90 g, water-soluble, light blue (EU1-747 ) and the manufacturer may change the packaging of the goods without notice. Check the specification (characteristics) of the product directly on the website of the selected store before purchasing (ordering) ).
Type: Water Soluble Ink
Originality: Compatible
Colour: Light Cyan
Pack size (volume, ml or weight, d): 90 g
Quantity of ink included: 1
Compatibility: Epson (universal)
Barva specifications Epson ink universal #1 90 g, water-soluble, light blue (EU1-747 ) and the manufacturer may change the packaging of the goods without notice. Check the specification (characteristics) of the product directly on the website of the selected store before purchasing (ordering) ).
| В наявності | Так |
| Manufacturer | BARVA |
| Type of | Ink |
| Type of | Compatible |
| Colour | не задано |
| Compatibility with models | Universal |
| Compatible with brand devices | не задано |
| Ink color | не задано |
| Compatibility with models | не задано |
| Capacity | 90 ml |
| Capacity | 100 ml |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.