DAHUA DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8) security camera (DH-HAC-HFW1800TLP-A (2.8 mm) ))
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 8 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 198.9 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 280 г
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Роздільна здатність: 8 Мп
Матриця: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.03 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут огляду по діагоналі: 125 °< Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 80 м
Максимальна роздільна здатність відео: 3840 × 2160
Максимальна кадрова частота (PAL): 30 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Розширені функції: приватні маски
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутній Кріплення об'єктива: M12 M12 Живлення: DC 12 Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40 ... 60 & deg; C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 198.9 × 80.2 × 76.2 мм
Вага: 280 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 8 MP |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 80 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.