CCTV camera Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8) (DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (2.8 mm ))
Купольна 2 мегапіксельна IP відеокамера DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 з LED підсвічуванням. Оптимальне поєднання естетики із компактним форм-фактором. Підійде для таких рішень як резиденції, невеликі магазини та інші малі підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині, так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Eyeball . Передбачено підтримку PoE (802.3af).
З основних переваг камери - сенсор 1/2.8'' з чутливістю 0.005 лк, максимальна роздільна здатність 2МП ( 1920х1080px ) і швидкість запису 25 кадрів/с, фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі . Автоматична зміна режиму день/ніч, LED підсвічування з дальністю до 30 метрів .
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -40 ° C до +60 ° C , ступінь захисту відповідає стандарту IP67 , зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається на смартфоні, за допомогою програми DMSS .
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.