IP camera DAHUA DH-IPC-HDW1230T1P-ZS-S4 (DH-IPC-HDW1230T1P-ZS-S4 (2.8-12))
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.7
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 78°
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 40 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø122 × 108.8 мм
Вага: 440 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.7
Кут огляду по горизонталі: 106°
Кут огляду по вертикалі: 56°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 78°
Світлочутливість: 0.008 люкс
Підсвічування, до: 40 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø122 × 108.8 мм
Вага: 440 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.