Монітор AOC U32E2N
Модель: U32E2N
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 2500 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 40...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість квітів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Кут нахилу: -5.5...22 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 44 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 714.82 × 425.24 × 55.71 мм
Розміри: 714.82 × 522.81 × 253.81 мм
Вага: 8.34 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 2500 :1
Динамічна контрастність: 20000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота вертикальної розгортки: 40...60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість квітів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
Вбудовані колонки: 2 × 3 Вт
Кут нахилу: -5.5...22 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 44 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 714.82 × 425.24 × 55.71 мм
Розміри: 714.82 × 522.81 × 253.81 мм
Вага: 8.34 кг
Колір рамки: чорний
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Modification | U32E2N |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | VA |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.