Монітор ASUS TUF Gaming VG34VQL1B (90LM06F0-B01170)
Модель: TUF Gaming VG34VQL1B
Код моделі: 90LM06F0-B01170 Діагональ екрану: 34 & 340 Максимальна роздільна здатність: 340 ; 1440
Співвідношення сторін: 21:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування : LED
Яскравість дисплея: 550 кд/м²
Контрастність: 4000 :1
Динамічна контрастність: 100000000 :1
Частота оновлення: 165 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...260 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...165 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрану: AMD FreeSync
nVidia G-Sync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 120 % DCI-P3: 90 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудіороз'єми: Вихід USB-хаб: 3 × USB 2.0
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...15 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 35 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 809 × 366 × 105 мм
Розміри: 809 × 416...546 × 274 мм
Вага (без підставки): 6.6 кг Вага: 9.01 кг Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, GamePlus, Picture-By-Picture, Picture-In-Picture, GameVisual, Shadow Boost |
| Update frequency | 165 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Curved screen |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 550 cd/m 2 |
| Modification | 90LM06F0-B01170 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Asus |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| Webcam | Not |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 34 |
| Screen resolution | 3440x1440 |
| Matrix type | VA |
| Screen size, inches | Over 30" |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.