Videcam Dahua DH-HAC-HDW3200GP (3.6)
Матриця 1 / 2.7&apos, progressive CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
мін. чутливість 0.02 Люкс / F2.0, 0 Люкс з ІЧ підсвічуванням
Швидкість затвора 1/25с-1/100,000с
Відношення сигнал/шум >65 дБ
Регулювання по осях Поворот: 0 ° ~ 360 °, Нахил: 0 ° ~ 78 °, обертання: 0 ° ~ 360 °
Тип підсвічування ІЧ
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 1
Дальність підсвічування 20 м
Тип об'єктиву Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Фокусна відстань 3,6 мм
Кріплення об'єктива Вбудований
Апертура F2.0
Кути огляду H: 84 °, V: 45 °
Відстань фокусування 0.8 м
Виявлення об'єкту 50 м
Спостереження за об'єктом 20 м
Розпізнання об'єкта 10м
Ідентифікація об'єкта 5 м
Підтримка дозволів 1080p (1920x1080)
Частота кадрів (головний потік) 1080p (1-25 к/с), 720 р (1-25/50 к/с)
Регулювання підсилення (AGC) Підтримується
Придушення шуму (DNR) 2D DNR
Баланс білого Авто / Ручка
BLC Підтримується
HLC Підтримується
DWDR Підтримується
Відео інтерфейси 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
Живлення DC 12В ±30%
Потужність 2.3 Вт
Робоча температура -40 ° C - +60 ° C
Вологість <90%
Ступінь захисту IP67
Розміри Ф 62 х 62 мм
Вага 170 г
Матеріал Метал
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.