Videcam Hikvision DS-2CE56D8T-ITMF (2.8)
2 Мп Ultra-Low Light відеокамера. 2 Мп High-performance CMOS, HD, день / ніч (ICR) відеокамера, 0.003 Лк / F1.2 (день), 0 Лк c Ік, f = 2.8 мм (кут огляду 103.5 °), Функції: TVI / AHD / CVI / CVBS, SMART ІЧ, EXIR, 1-HD вихід, ІК підсвічування 30 метрів. IP67. DC 12В/3.4Вт, 90 х 68.3 мм, 238г. Матриця 2 megapixel progressive scan CMOS
Макс. роздільна здатність 1080p
Мін. чутливість 0.003 Люкс (F1.2,AGC Вкл), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора 1/25 сек. до 1/50,000 сек.
Синхронізація Внутрішня синхронізація
Регулювання по осях Поворот: від 0° до 360°, нахил: від 0° до 75°, обертання: від 0° до 360°
Тип підсвічування ІЧ (Exir 2.0) > Дальність підсвічування до 30м
Тип об'єктиву Фіксований
Фокусна відстань 2.8 мм
Кріплення об'єктива М12
Апертура F1.2
Кути огляду 104°
Підтримка дозволів 1080p (25кс)
Регулювання підсилення (AGC) Підтримується
Придушення шуму (DNR ) 3D DNR
Баланс білого ATW / Ручний
BLC Підтримується
HLC Підтримується
WDR 130 dB
Налаштування зображення Яскравість, Різкість, Дзеркало
Живлення 12 VDC±15%
Потужність споживання 3.4 Вт
Робоча температура -40 °C – 60 °C
Вологість 90% і менше (без конденсату)
Ступінь захисту IP67
Розміри Ф 90 × 68 мм
Вага 238 г
Матеріал Метал
Строк гарантії 24 міс .
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | AHD camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.