Монітор AOC C32G2ZE/BK
Модель: C32G2ZE/BK
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 4000 : 1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 123 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × мм
Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт
Енергоспоживання: 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 709.9 × 425.5 × 84.98 мм
Розміри:
Вага: 6.83 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 1 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 300 кд/м²
Контрастність: 4000 : 1
Динамічна контрастність: 80000000 :1
Частота оновлення: 240 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...255 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...240 Гц
Технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 123 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
2 × Аудіороз'єми: Вихід
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -3.5...21.5 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × мм
Енергоспоживання (стандарт): 45 Вт
Енергоспоживання: 0.3 Вт
Розміри (без підставки): 709.9 × 425.5 × 84.98 мм
Розміри:
Вага: 6.83 кг
Колір рамки: чорний
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker-Free, Low Input Lag Mode |
| Update frequency | 240 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 2 x HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Curved screen |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Modification | C32G2ZE/BK |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Yes |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Backlight | WLED (led backlight) |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | VA |
| 3D support | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.