Speakers 2.0 JEDEL JD-M600 (Q-106) USB + 3.5mm, 2x3W, 90Hz- 20KHz, with volume control Black/Orang
Акустична система Jedel M600 Black
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Modification | JD-M600 |
| Manufacturer | Jedel |
| Type of | Columns |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | USB |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | USB |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
| Satellite power (W) | 6 Вт |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.