Videcam PIPO PP-D1J02F500FK
Form factor: dome
Video signal type: AHD
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.5"
Lens Type: Monofocal
Focal Length: 3.6mm
Backlight: IR
Backlight Distance: 20m
Maximum Video Resolution: 2560 × 1440
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Audio input: none
Audio output: none
Power supply: DC 12V, 0.5A
Max. power consumption: 5 W
Operating temperature: -10...50 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 117 × 117 x 90 mm
Weight: 300 g
Video signal type: AHD
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.5"
Lens Type: Monofocal
Focal Length: 3.6mm
Backlight: IR
Backlight Distance: 20m
Maximum Video Resolution: 2560 × 1440
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1× BNC
Audio input: none
Audio output: none
Power supply: DC 12V, 0.5A
Max. power consumption: 5 W
Operating temperature: -10...50 °C
Max. operating humidity: 90%
Dimensions: 117 × 117 x 90 mm
Weight: 300 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Pipo |
| Camera type | AHD camera |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.5" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.