Монітор AOC U32P2
Model: U32P2
Screen Diagonal: 31.5"
Maximum Resolution: 3840 × 2160
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: VA
Response time: 4ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display Brightness: 350 cd/m²
Contrast Ratio: 3000 :1
Dynamic Contrast Ratio: 50000000 :1
Refresh Rate: 60 Hz
Horizontal frequency: 30...140 kHz
Vertical frequency: 40...60 Hz
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical Viewing Angle: 178°
Maximum Colors: 16.7M
sRGB: 119%
Adobe RGB: 88%
1 × DisplayPort
2 x HDMI
Audio jacks: out
USB hub: 4 × USB 3.2
Built-in speakers: 2 × 3W
Ergonomics: orientation landscape/portrait (Pivot)
height adjustment
Tilt angle: -4...20.5°
Wall mount (VESA) ): 100 × 100 mm
Power consumption (standard): 52 W
Power consumption (standby): 0.3 W
Dimensions: 714.8 × 425.2.times. 55.7 mm
Weight: 10.1 kg
Frame color: black
Screen Diagonal: 31.5"
Maximum Resolution: 3840 × 2160
Aspect ratio: 16:9
Matrix type: VA
Response time: 4ms
Screen surface: matte
Backlight type : WLED
Display Brightness: 350 cd/m²
Contrast Ratio: 3000 :1
Dynamic Contrast Ratio: 50000000 :1
Refresh Rate: 60 Hz
Horizontal frequency: 30...140 kHz
Vertical frequency: 40...60 Hz
Horizontal viewing angle: 178 °
Vertical Viewing Angle: 178°
Maximum Colors: 16.7M
sRGB: 119%
Adobe RGB: 88%
1 × DisplayPort
2 x HDMI
Audio jacks: out
USB hub: 4 × USB 3.2
Built-in speakers: 2 × 3W
Ergonomics: orientation landscape/portrait (Pivot)
height adjustment
Tilt angle: -4...20.5°
Wall mount (VESA) ): 100 × 100 mm
Power consumption (standard): 52 W
Power consumption (standby): 0.3 W
Dimensions: 714.8 × 425.2.times. 55.7 mm
Weight: 10.1 kg
Frame color: black
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 2 x HDMI |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | For video editing |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker-Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| Modification | U32P2 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| VGA | Not |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | VA |
| 3D support | Not |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.