Monitor PHILIPS 242B1TC/00
Модель: 242B1TC/00
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення:&n 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Adobe RGB:&83 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 403 × 227 мм
Вага (без підставки): 3.34 кг Вага: 6.67 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення:&n 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
sRGB: 102 %
Adobe RGB:&83 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єми: вхід
вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...90 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 403 × 227 мм
Вага (без підставки): 3.34 кг Вага: 6.67 кг Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Horizontally (screen up) ) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | EasyRead |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | 242B1TC/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Not |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 23,8 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 23-23,8" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.