Ip camera [2235] GreenVision [13806] LP2716 (GV-119-IP-GM-DOG20-12)
Application: indoor
outdoor
Form factor: directional (Bullet)
Resolution: 2 MP
Matrix size: 1/2.8"
Light Sensitivity: 0.05 Lux
Lens Type: Monofocal
Focal Length: 2.8mm
Horizontal Angle of View: 90 °
Backlight: IR
Approximate working range of backlight: 12m
Video resolution: 1920×1080
Compression format: H.264
Interface: Wi-Fi
Audio In: none
Audio Out: none
Siren: none
Local Storage: SD slot up to 64 GB
Power supply: DC 12V, PoE
Protection standard: IP66
Operating temperature range: -30...50 °C
Color: black
Dimensions: 185 × 139 x 130 mm
Weight: 800 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | GreenVision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 12 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.