Monitor PHILIPS 222B1TFL/00
Модель: 222B1TFL/00
Діагональ екрану: 22"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри: 522 × 315 × 49 мм
Вага: 4.91 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 22"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 400 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 75 Гц
Частота горизонтальної розгортки: 30...85 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 20 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри: 522 × 315 × 49 мм
Вага: 4.91 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x GPON uplink портРОN 1310/ 1490 nm длина в (EPON GEPON ONU/ONT SFP Stick (MAC Address Supported)) mini USB |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | не задано |
| Monitor Type | Sensory |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 400 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker-Free, SmartImage, EasyRead |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | 222B1TFL/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Yes |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 22 |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.