IP camera TP-LINK TAPO C110
Application: indoor
Form factor: home
Resolution: 3 MP
Matrix size: 1/2.8"
Aperture: f/2.4
Lens type: monofocal
Focal length: 3.3mm
Backlight: IR
Approximate illumination range: 9m
Video resolution: 2304×1296 @15 fps
Compression format: H.264
Interface: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Siren: built-in
Local storage: Micro-SD slot up to 256GB
Power: DC 9V/0.6A
Protection standard: IP20
Operating temperature range: 0... 40 °C
Max. operating humidity: 90%
Colour: white
Dimensions: 98.9× 67.6 x 54.8 mm
Weight: 150 g
Form factor: home
Resolution: 3 MP
Matrix size: 1/2.8"
Aperture: f/2.4
Lens type: monofocal
Focal length: 3.3mm
Backlight: IR
Approximate illumination range: 9m
Video resolution: 2304×1296 @15 fps
Compression format: H.264
Interface: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Siren: built-in
Local storage: Micro-SD slot up to 256GB
Power: DC 9V/0.6A
Protection standard: IP20
Operating temperature range: 0... 40 °C
Max. operating humidity: 90%
Colour: white
Dimensions: 98.9× 67.6 x 54.8 mm
Weight: 150 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 3 MP |
| Type of shell | Cubic |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 3.3 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 9 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 0.28 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.