Videcam TP-Link Tapo-C210 (Tapo C210)
Application: Indoor
Form Factor: Home
Remote Control: PT (Pan/Tilt)
Resolution: 3 MP
Sensor size: 1/2.8"
Lens type: monofocal
Focal length: 3.83mm
Aperture: F2.4
Pan Angle: 360°
Tilt Angle: 114°
Backlight: IR
Approximate Backlight Operating Range: 9m
Video Resolution: 2304×1296 @15fps
Compression Format: H.264
Interface: Wi-Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4GHz)
Video analytics: motion detection
Audio input: built-in microphone
Audio output: built-in speaker
Siren: none
Local storage: Micro slot -SD up to 256 GB Max. operating humidity: 90%
Colour: white
Dimensions: 117.7 × 86.6 x 85 mm
Weight: 200 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | TP-Link |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 3 MP |
| Type of shell | HOME |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 3.83 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 9 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | There is |
| Body material | Plastic |
| Colour | White |
| Weight of packing | 0.45 kg |
| Warranty | 24 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.