Вимикач Videx BINERA IP20 зовнішній 1кл білий (VF-BNS11-W)
Вимикач VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | Без подстветки |
| Количество клавиш | Одноклавишный |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 68мм х 68мм х 42мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 10АX |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Количество во внутреннем коробе | 12шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид, сталь, бронза, железо |
| Количество в коробе | 120шт |
| Артикул | VF-BNS11-W |
| В наявності | Так |
| Type of | Socket |
| Manufacturer | VIDEX |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Рамка Panasonic Karre Plus 55 подвійна, горизонтальна, біла (WDTF08022WH-UA1)
Art: WDTF08022WH-UA1
ID: 927085
З"єднувач кабелю 2-pin аналог WAGO K221-412, 10штпак Voltronic (K221-412/10) (K221-412 / 10)
Art: K221-412 / 10
ID: 847813
Штепсельне гніздо VIKO без заземлення 7.5А 260V. White. ПВХ (90301800)
Art: 90301800
ID: 846321
Трійник для LO 50 LD , Серія LО для підлоги, ПВХ (8844_LB) (8844_LB)
Art: 8844_LB
ID: 839145
Кут прямий для LO 50 LD , Серія LО для підлоги, ПВХ (8843_LB) (8843_LB)
Art: 8843_LB
ID: 839144
З"єднувач шинопровода LEDVANCE кутовий білий (4099854395567) (4099854395567)
Art: 4099854395567
ID: 808034
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.