Розетка VIDEX BINERA IP65 зовнішня 1ая із заземленням сірка (VF-BNW21G-G)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | С крышкой |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 64мм х 74мм х 50,3мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP65 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Полипропилен, полиамид, поликарбонат, железо, латунь, серебро |
| Количество в коробе | 100шт |
| Артикул | VF-BNW21G-G |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Серветки безворсові для оптики WD-280 Cor-X (WD-280 / 262207)
Арт: WD-280 / 262207
Код: 772875
Адаптер Dynamode USB-C Female to USB-A Male, OTG, для зарядки та передачі даних (DM-AD-USB-CA) (DM-AD-USB-CA)
Арт: DM-AD-USB-CA
Код: 729938
Адаптер Dynamode USB 3.0 Type-C/Type-A - RJ45 Gigabit Lan, 3*USB 3.0-порти, каб .13 (DM-AD-GLAN-U3)
Арт: DM-AD-GLAN-U3
Код: 691951
Рекомендуємо переглянути
Розетка Panasonic Arkedia Slim комп&apos,ютерна подвійна RJ45 CAT6e, білий (WNTC04072WH-UA1)
Арт: WNTC04072WH-UA1
Код: 920626
Розетка Panasonic Arkedia Slim комп&apos,ютерна RJ45 CAT6e, біла (WNTC04052WH-UA1)
Арт: WNTC04052WH-UA1
Код: 920625
Розетка таймер добовий (механічний) LU-ТМ30 для керування включенням / вимкненням прилад (000016647) (000016647)
Арт: 000016647
Код: 804160
Розетка Panasonic Arkedia Slim комп&apos,ютерна подвійна RJ45 CAT5e, білий (WNTC04062WH-UA) (WNTC04062WH-UA)
Арт: WNTC04062WH-UA
Код: 804082
Розетка modul 45 з заземл. та шторками 250V~, 16A, 0˚ / червона OBO Bettermann 6120014
Арт: 6120014
Код: 754670
Розетка modul 45 з заземл. та шторками 250V~, 16A, 33˚ / червона OBO Bettermann 6120078
Арт: 6120078
Код: 754669
Розетка modul 45 з заземл. та шторками 250V~, 16A, 0˚ / біла OBO Bettermann 6120008 OBO Bettermann 6120008
Арт: 6120008
Код: 754666
Розетка Schneider Electric ASFORA з кришкою, крем (EPH3100123)
Арт: EPH3100123
Код: 689529
Розетка мережева RJ45 STP6 2x2 (розетка),зовнішня LSA ToolFree AWG22-24,білий (62.09.8395-1) (62.09.8395-1)
Арт: 62.09.8395
Код: 594720
Перемикач Legrand MOSAIC 10АХ, 250В ~ з безгвинтовими зажимами (1 модуль), 1-клавішний, кол (077001) (077001)
Арт: 077001
Код: 584307
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.