VIDEX BINERA IP65 socket external 2nd with grounding gray (VF-BNW22G-G)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | С крышкой |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 128,3мм х 90,4 мм х 50,3мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP65 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Двойная |
| Количество во внутреннем коробе | 5шт |
| Материалы | Полипропилен, полиамид, поликарбонат, железо, латунь, серебро |
| Количество в коробе | 50шт |
| Артикул | VF-BNW22G-G |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | VIDEX |
| Type of | Socket |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Серветки безворсові для оптики WD-280 Cor-X (WD-280 / 262207)
Art: WD-280 / 262207
ID: 772875
Перехідник USB-C Female to USB-A Male OTG Dynamode (DM-AD-USB-CA)
Art: DM-AD-USB-CA
ID: 729938
See also
Розетка Panasonic Karre Plus 55 комп&apos,ютерна RJ45 CAT6e, біла (WDTC94212WH-UA1)
Art: WDTC94212WH-UA1
ID: 927093
Розетка Panasonic Karre Plus 55 подвійна із заземленням, біла (WDTC92052WH-UA1)
Art: WDTC92052WH-UA1
ID: 927091
Розетка Panasonic Karre Plus 55 із заземленням, із захисними шторками, з кришкою, (WDTC92102WH-UA1)
Art: WDTC92102WH-UA1
ID: 927090
Розетка 2К+З Schuko Legrand Valena Life, 16А, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756321)
Art: 756321
ID: 874405
Вимикач 1-клавішний Legrand Valena Life, 10AX, 250V, автоматичні клеми, матовий чорний (756301)
Art: 756301
ID: 874399
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-White, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-White
ID: 805125
Розетка трійник Т-подібний із заземленням F302-Black, 2 розетки+3USB(1А), 2500W, 10A, 110-250V~Max, ), 2500W, 10A, 110-2
Art: F302-Black
ID: 805124
Розетка трійник із заземленням F203-White, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-White
ID: 805121
Розетка трійник із заземленням F203-Black, 2 розетки+2USB+1Type-C, 2500W, 10A, 110-250V~Max, Blister +2USB+1Type-C, 2500
Art: F203-Black
ID: 805120
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.