DS-2CE12DF0T-F (2.8mm) 2MP ColorVu camcorder Hikvision
Мультиформатна з діодним підсвічуванням, Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS, Матриця: 2МП CMOS, Чутливість: 0.001 лк, 0 лк c лід підсвічуванням, Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 98°), BLC: D , HLC, Інтерфейси: 1 аналоговий вихід HD, Видиме підсвічування - 40 метрів, IP67, DC 12В/4Вт, 194×78×74 мм, 516г. Матриця 2 MП CMOS
Мін. чутливість 0.001 лк, 0 з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 - 1 / 50,000 с
Придушення шуму (DNR ) 3D / 2D
Регулювання по осях поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 180°, обертання: 0° - 360°
Фокусна відстань 2.8 мм
Кути огляду Г: 98°, В: 51°, Д: 115°
Кріплення об'єктива M12
Тип підсвічування видиме світло <
Дальність підсвічування 40 м Макс. роздільна здатність 1920 × 1080
Частота кадрів (головний потік) 1080p - 25 к/с
Регулювання підсилення (AGC) Підтримує
Баланс білого авто / ручної техніки DWDR Підтримує
BLC Підтримує HLC Підтримує живлення 12В DC
Потужність споживання 4 Вт
Робоча температура -40°C - 60°C
Ступінь захисту IP67
194.2 × 78 × 74.5 мм
Вага 516 г < br> Матеріал метал
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Metal |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.