DS-2CE10DF0T-PF (2.8mm) 2MP ColorVu Camcorder Hikvision
Вид (форм фактор)
Циліндрична
Дальність ІЧ-підсвічування
20 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для помешкання, На дачу
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Провідні
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
229 г
Кріплення об'єктиву
M12
Матеріал
пластик
Робоча температура
-40°C - 60°C
BLC
Підтримує
DWDR
Підтримує
HLC
Підтримує
Баланс білого
авто/ручний
Дальність підсвічування
20 м
Макс. дозвіл
1920 × 1080
Матриця
2 MП CMOS
мін. чутливість
0.001 лк, 0 з ІЧ
Харчування
12В DC
Придушення шуму (DNR)
3D /2D
Потужність
2.4 Вт
Розміри
161×70×70 мм
Регулювання по осях
поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 °
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Ступінь захисту
IP67
Тип підсвічування
видиме світло
Кути огляду
Р: 98°, В: 51°, Д: 115°
Фокусна відстань
2.8 мм
Частота кадрів (головний потік)
1080 р - 25 к/с
Циліндрична
Дальність ІЧ-підсвічування
20 метрів
Запис
На жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для помешкання, На дачу
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Провідні
Встановлення
Вулична, Внутрішня
Характеристики
Вага
229 г
Кріплення об'єктиву
M12
Матеріал
пластик
Робоча температура
-40°C - 60°C
BLC
Підтримує
DWDR
Підтримує
HLC
Підтримує
Баланс білого
авто/ручний
Дальність підсвічування
20 м
Макс. дозвіл
1920 × 1080
Матриця
2 MП CMOS
мін. чутливість
0.001 лк, 0 з ІЧ
Харчування
12В DC
Придушення шуму (DNR)
3D /2D
Потужність
2.4 Вт
Розміри
161×70×70 мм
Регулювання по осях
поворот: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 °
Регулювання посилення (AGC)
Підтримує
Швидкість затвора
1/25 - 1/50,000 с
Ступінь захисту
IP67
Тип підсвічування
видиме світло
Кути огляду
Р: 98°, В: 51°, Д: 115°
Фокусна відстань
2.8 мм
Частота кадрів (головний потік)
1080 р - 25 к/с
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | CMOS |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Body material | Plastic |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.