IP camera HIKVISION DS-2CD2343G2-IU (2.8) Black (DS-2CD2343G2-IU black (2.8))
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний Кріплення об'єктива: M12 Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: & nbsp; 2688 & times; 1520, 1920 & times; 1080, 1280 & times; NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: відсутностей ує
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний Кріплення об'єктива: M12 Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 55 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: & nbsp; 2688 & times; 1520, 1920 & times; 1080, 1280 & times; NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: відсутностей ує
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: DC 12V, PoE
Макс. споживана потужність: 7 Вт Стандарт захисту: IP20 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: чорний Розміри: 127.3 × 95.9 мм
Вага: 600 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP20 |
| Microphone | Not |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.