Videcam DAHUA DH-HAC-T2A51P (2.8)
Form Factor: Dome
Video Signal Type: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.7"
Aperture: f/2.0
ISO: 0.02 lux
Lens type: monofocal
Focal Length: 2.8mm
Horizontal Viewing Angle: 125°
Vertical Viewing Angle: 106°
Diagonal Viewing Angle: 56°
Backlight: IR
Backlight range: 20m
Maximum video resolution: 2880 × 1620
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1 × BNC
Advanced features: motion detection
privacy masks
Image enhancement technologies: DWDR (software dynamic range)
BLC (backlight compensation)
HLC ( glare compensation)
Audio input: none
Audio output: none
Lens mount: M12
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 3.7 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 95%
Dimensions: 94 × 94 x 78 mm
Weight: 270 g
Video Signal Type: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Resolution: 5 MP
Image sensor: 1/2.7"
Aperture: f/2.0
ISO: 0.02 lux
Lens type: monofocal
Focal Length: 2.8mm
Horizontal Viewing Angle: 125°
Vertical Viewing Angle: 106°
Diagonal Viewing Angle: 56°
Backlight: IR
Backlight range: 20m
Maximum video resolution: 2880 × 1620
Maximum frame rate (PAL): 30 fps
Interfaces and ports: 1 × BNC
Advanced features: motion detection
privacy masks
Image enhancement technologies: DWDR (software dynamic range)
BLC (backlight compensation)
HLC ( glare compensation)
Audio input: none
Audio output: none
Lens mount: M12
Power supply: DC 12V
Max. power consumption: 3.7 W
Protection standard: IP67
Operating temperature: -40...60 °C
Max. operating humidity: 95%
Dimensions: 94 × 94 x 78 mm
Weight: 270 g
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | HD-CVI |
| Resolution | 5 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 20 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.