Personal Computer ARTLINE Business B45 (B45v11Win)
Комп'ютер ARTLINE Business B45v11Win/AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz/Radeon Vega 7/2x8GB DDR4-3200/480GB M.2 NVMe SSD/– / Wraith Stealth / AMD B450 / PRIME B450M-K / QUBE QB20A U3 / 400W / Windows 11 Pro / Black / 38міс . / /-/- / /- / B45v11Win
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | Radeon Vega 7 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.