Personal Computer ARTLINE Business B47 (B47v09Win)
Комп'ютер ARTLINE Business B47v09Win / AMD 8-core Ryzen 7 5700G 3.8-4.6GHz / Radeon Vega 8 / 8GB DDR4-3200 / 240GB SSD / – / Wraith Stealth / AMD B450 / PRIME B450M-K / QUBE QB05M U3 / 400W / Windows 11 Pro / Black / 38міс . / /-/- / /- / B47v09Win
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 7 |
| Number of Cores | 8 |
| Video adapter type | Built in |
| Graphics chip | Radeon Vega 8 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Windows 11 Pro |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.