Personal Computer ARTLINE Business B47 (B47v12)
Комп'ютер ARTLINE Business B47v12 / AMD 8-core Ryzen 7 5700G 3.8-4.6GHz / Radeon Vega 8 / 2x8GB DDR4-3200 / 240GB M.2 SSD Entry Level / 1TB / CNPS5X / K/QUBE QB20A U3/400W/No OS/Black/38міс . / /-/- / /- / B47v12
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 7 |
| Video adapter type | Built in |
| Number of Cores | 8 |
| Graphics chip | Radeon Vega 8 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 1 TB |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.