Personal Computer ARTLINE Business X22 (X22v03)
Комп'ютер ARTLINE Business X22v03 / AMD 6-core Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz / Radeon Vega 7 / 16GB DDR4-3200 Gaming / 480GB M.2 NVMe SSD / – / Tower / AMD B450 / B450M PRO-VDH MAX / QUBE FLASH / 600W / No OS / Black / 38міс . / /-/- / /- / X22v03
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Number of Cores | 6 |
| Video adapter type | Discrete |
| Graphics chip | Radeon Vega 7 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.