Speaker system Defender G32 20W Black (65232)
Power: 20 W
Interfaces: mini-jack 3.5 mm
Bluetooth
Bluetooth version: 5.0
Media playability: USB flash drive
MicroSD card
Controls: playback control (Play/Pause)
volume control
track switching
Spill-resistant design: yes
Protection standard: IP56
FM radio: yes
LED illumination: no
Built-in microphone: no
Features: ability to create an audio pair
Hanging loop: yes
Charging mobile devices: no
Power supply: battery
Battery capacity: 1800mA·hour
Battery life , up to: 8 years
Body material: plastic
rubber
Colour: black
Dimensions: 200×85×77mm
Weight : 670 g
Interfaces: mini-jack 3.5 mm
Bluetooth
Bluetooth version: 5.0
Media playability: USB flash drive
MicroSD card
Controls: playback control (Play/Pause)
volume control
track switching
Spill-resistant design: yes
Protection standard: IP56
FM radio: yes
LED illumination: no
Built-in microphone: no
Features: ability to create an audio pair
Hanging loop: yes
Charging mobile devices: no
Power supply: battery
Battery capacity: 1800mA·hour
Battery life , up to: 8 years
Body material: plastic
rubber
Colour: black
Dimensions: 200×85×77mm
Weight : 670 g
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Acoustic system |
| Manufacturer | Defender |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | There is |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 20 W |
| Sound system | Mono |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Colour | The black |
| Nutrition | Battery |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Card reader |
| Number of channels | 1.0 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 1.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.