Printer Epson SureColor SC-T5405 36" (C11CJ56301A0)
Ідеальне рішення для графіки, САПР та ГІС
Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5405 — це ідеальне рішення для друку документації в галузі САПР, ГІС-проектів, архітектурних, будівельних та інженерних креслень. Завдяки точному позиціонуванню краплі та пігментному чорнилу принтер відмінно впорається з комерційною печаткою і стане незамінним помічником у сфері освіти або роздрібної торгівлі.
Висока продуктивність
Для того, щоб забезпечити максимальну продуктивність, принтер Epson SureColor SC-T54 1 ГБ оперативної обробки зображень. Крім того, принтер Epson SureColor SC-T5400 один із найшвидших для свого класу пристроїв — відбиток формату А1 виконується за 22 секунди як для монохромних, так і для кольорових відбитків. Відмінна якість друку
Комбінація нової друкуючої голови Epson PrecisionCore TFP і пігментного чорнила UltraChrome XD2 забезпечує лідируючу в індустрії якість друку — чіткість ліній та найточніше позиціонування краплі. Пігментне чорнило UltraChrome XD2 стійке до впливу вологи та змащування. Вони гарантують отримання глибокого чорного і високу щільність навіть найтонших ліній для створення ідеальних технічних графіків, і водночас широке охоплення кольорів для створення високоякісних відбитків і постерів на різноманітних носіях як з покриттям, так і без нього. .
Широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5405 — це ідеальне рішення для друку документації в галузі САПР, ГІС-проектів, архітектурних, будівельних та інженерних креслень. Завдяки точному позиціонуванню краплі та пігментному чорнилу принтер відмінно впорається з комерційною печаткою і стане незамінним помічником у сфері освіти або роздрібної торгівлі.
Висока продуктивність
Для того, щоб забезпечити максимальну продуктивність, принтер Epson SureColor SC-T54 1 ГБ оперативної обробки зображень. Крім того, принтер Epson SureColor SC-T5400 один із найшвидших для свого класу пристроїв — відбиток формату А1 виконується за 22 секунди як для монохромних, так і для кольорових відбитків. Відмінна якість друку
Комбінація нової друкуючої голови Epson PrecisionCore TFP і пігментного чорнила UltraChrome XD2 забезпечує лідируючу в індустрії якість друку — чіткість ліній та найточніше позиціонування краплі. Пігментне чорнило UltraChrome XD2 стійке до впливу вологи та змащування. Вони гарантують отримання глибокого чорного і високу щільність навіть найтонших ліній для створення ідеальних технічних графіків, і водночас широке охоплення кольорів для створення високоякісних відбитків і постерів на різноманітних носіях як з покриттям, так і без нього. .
| В наявності | Так |
| Type of | Printer |
| Manufacturer | Epson |
| USB | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Dimensions | 1385x750x 1060 |
| Weight | 76 kg |
| Type of | Printer |
| Colour | White |
| Printing technology | Inkjet |
| Check Auto Cut | Missing |
| Type of printing | Color |
| Interfaces | USB |
| Maximum print width | 914 mm |
| Type of | Printer |
| Min print width | 210 mm |
| Type of printing | Inkjet |
| Print speed | 3 pages A1/min |
| Resolution | 2400х1200 dpi |
| Connection Interfaces | не задано |
| Power supply | 220 V |
| Type of printing | Jet |
| Chromaticity | Color |
| Maximum format | A0+ |
| Fax | Not |
| Duplex | Not |
| Automatic Document Feeder | Not |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.