Computer ARTLINE Business B46 (B46v01)
Комп'ютер ARTLINE Business B46v01 / AMD 6-core Ryzen 5 3600 3.6-4.2GHz / GeForce GT 710 2GB / 8GB DDR4-2666 / 240GB SSD / – / Wraith Stealth / AMD A320 / PRIME A320M-R / QUBE QB20A U3 / 400W / No OS / Black / 38міс . / /-/- / /- / B46v01
| В наявності | Так |
| Interfaces and Connections | не задано |
| Manufacturer | ARTLINE |
| Type of | System unit |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Video adapter type | Discrete |
| Number of Cores | 6 |
| Graphics chip | GeForce GT 710 |
| Memory | 8 GB |
| SSD capacity | 240 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.