Computer ARTLINE Business B46 (B46v04)
Комп'ютер ARTLINE Business B46v04 / AMD 6-core Ryzen 5 5600X 3.7-4.6GHz / GeForce GT 710 2GB / 16GB DDR4-2666 / 480GB SSD / – / Performa 5X / AMD B450 / PRIME B450M-K / QUBE QB20A U3 / 400W / No OS / Black / 38міс . / /-/- / /- / B46v04
| Interfaces and Connections | не задано |
| В наявності | Так |
| Type of | System unit |
| Manufacturer | ARTLINE |
| CPU | AMD Ryzen 5 |
| Number of Cores | 6 |
| Video adapter type | Discrete |
| Graphics chip | GeForce GT 710 |
| Memory | 16 GB |
| SSD capacity | 480 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| OS | Without OS |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.