IP camera LPR DAHUA DHI-ITC215-PW6M-IRLZF-B
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлочутливість: 0.002 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.2...10.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108.1°
Кут огляду по вертикалі: 56.3 °
Підсвічування: відсутнє
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 96 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-232
RS-485
Тривожні входи/виходи: 3/3
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 486.7×185.5×124.3 мм
Вага: 1900 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлочутливість: 0.002 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 3.2...10.5 мм
Кут огляду по горизонталі: 108.1°
Кут огляду по вертикалі: 56.3 °
Підсвічування: відсутнє
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 96 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-232
RS-485
Тривожні входи/виходи: 3/3
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M14
Живлення: DC 12V, AC 24V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 20 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -30 ... 65 ° C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 486.7×185.5×124.3 мм
Вага: 1900 г
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Cylindrical |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 3.2 - 10.5 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | Not |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.