Акустична система Hotmai HT-208 Black (EX-HT-208/20990)
Виробник: Hotmai
Розміри: 155 х 90 х 70 мм
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 4 Вт
Потужність сателітів: 2 х 2 Вт
Частотний діапазон: 20 - 18 000 Гц
Аудіо mini Jack 3.5 mm
Живлення: від USB
Матеріал корпусу: пластик
Колір : чорний
Розміри: 155 х 90 х 70 мм
Формат акустики: 2.0
Тип: стаціонарні
Потужність: 4 Вт
Потужність сателітів: 2 х 2 Вт
Частотний діапазон: 20 - 18 000 Гц
Аудіо mini Jack 3.5 mm
Живлення: від USB
Матеріал корпусу: пластик
Колір : чорний
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Type of | Columns |
| Manufacturer | Hotmai |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 4 W |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.