Laptop Fujitsu Stylistic Q704 (S26391-K398-V200/sq704sm)
Ноутбук Fujitsu Stylistic Q704 (S26391-K398-V200/sq704sm) Дисплей: 12,5";IPS;1920x1080;60 ГцПроцесор: Intel Core i5-430U; Intel HD Graphics 4400ОЗУ: 8 ГБ; DDR3SSD: 256 ГБОС: Windows 8.1 ProВага: 2,14 кг
| В наявності | Так |
| Type of | A laptop |
| Manufacturer | Fujitsu |
| Wireless technology | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Screen size, inches | 12.5 |
| Laptop diagonal | 12 inch |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen resolution | 1920x1080 |
| Safety | не задано |
| GPU family | Built-in GPU |
| Memory | 8 GB |
| Hard disk capacity | 0 |
| SSD capacity | 256 GB |
| Processor family | Intel Core i5 |
| OS | Windows |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.