Monitor AOC U27P2CA
Модель: U27P2CA
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 613.6 × 369.5 × 51.1 мм
Розміри: 613.6 × 394.5...544.5 × 200.1 мм
Вага: 7.1 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 613.6 × 369.5 × 51.1 мм
Розміри: 613.6 × 394.5...544.5 × 200.1 мм
Вага: 7.1 кг
Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Monitor rotation (Swivel) |
| Monitor Type | Frameless |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 350 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker Free |
| Update frequency | 60 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | U27P2CA |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | AOC |
| HDMI | Yes |
| DisplayPort USB-C | Yes |
| VGA | Not |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 3840x2160 |
| Matrix type | IPS/S-IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.