MFP (printer, scanner, copier ) TOSHIBA ESTUDIO2323AM 6AG00010113
Print technology: laser
Print color: monochrome
Number of colors: 1 (black)
Maximum print size: A3
Maximum print resolution: 2400 x 600 dpi
Maximum monochrome print speed: 23 ppm (b/w А4), 14 pages/min. (b/w A3)
Maximum scan resolution: 600 x 600 dpi
Feed capacity: 350 l. (standard), 600 l. (maximum)
Output tray capacity: 100 l.
Paper weight: 52-216 g/m²
Embedded fax: No
Duplex printing: No
Processor: 500 MHz
Interfaces: LAN, USB
Noise level: 61 dB
Power consumption in print mode: 1300 W
Optional: standards support: TWAIN
Dimensions: 575x402x540 mm
Weight: 27 kg
Color : White
Print color: monochrome
Number of colors: 1 (black)
Maximum print size: A3
Maximum print resolution: 2400 x 600 dpi
Maximum monochrome print speed: 23 ppm (b/w А4), 14 pages/min. (b/w A3)
Maximum scan resolution: 600 x 600 dpi
Feed capacity: 350 l. (standard), 600 l. (maximum)
Output tray capacity: 100 l.
Paper weight: 52-216 g/m²
Embedded fax: No
Duplex printing: No
Processor: 500 MHz
Interfaces: LAN, USB
Noise level: 61 dB
Power consumption in print mode: 1300 W
Optional: standards support: TWAIN
Dimensions: 575x402x540 mm
Weight: 27 kg
Color : White
| В наявності | Так |
| Type of | Multifunction device |
| Manufacturer | Toshiba |
| USB | Yes |
| Ethernet | Yes |
| Wi-Fi | Not |
| Weight | 27 kg |
| Type of | Multifunction device |
| Colour | White |
| Printing technology | Laser |
| Check Auto Cut | Missing |
| Type of printing | Black and white |
| Interfaces | USB |
| Type of | Multifunction device |
| Type of printing | Laser printing |
| Print speed | 23 ppm |
| Resolution | 2400 x 600 dpi |
| Connection Interfaces | не задано |
| Power supply | 220 V |
| Dimensions | 575x402x540 mm |
| Type of printing | Laser |
| Chromaticity | Monochrome |
| Maximum format | A3, A3+ |
| Fax | Not |
| Duplex | Not |
| Automatic Document Feeder | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 60 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.