Videcam HIKVISION DS-2CE72DF0T-F (2.8)
Форм-фактор: купольна
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 98°
Кут огляду по вертикалі: 51°
Кут огляду по діагоналі: 115°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: ø109.98 × 98.27 мм
Вага: 355 г
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Матриця: 1/2.7"
Роздільна здатність: 2 Мп
Світлосила: F1.0
Світлочутливість: 0.001 люкс
Кут огляду по горизонталі: 98°
Кут огляду по вертикалі: 51°
Кут огляду по діагоналі: 115°
Кут панорамування: 0...360 °
Кут нахилу: 0...75°
Підсвічування, до: 40 м
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Стандарт захисту: IP67
Робоча температура: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Макс. споживана потужність: 4 Вт
Живлення: DC 12 В
Кріплення об'єктива: M12
Розміри: ø109.98 × 98.27 мм
Вага: 355 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | HD-TVI camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.7" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 40 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | Not |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.